» » برپایی نشست علمی «کیهان‌شناسی الهیات» در پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه
قرائت
تفسیر وتدبر
سخنرانی و نشست
همایش و کنگره
مسابقه و جشنواره
پایان نامه و کتاب
انتخاب استان
قم
قرائت
تفسیر
سخنرانی
همایش
مسابقه
پایان نامه

1396/11/18
برپایی نشست علمی «کیهان‌شناسی الهیات» در پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه

گروه حوزه‌های علمیه: به همت قطب علمی فلسفه دین وابسته به پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و پردیس فارابی دانشگاه تهران نشست «کیهان‌شناسی الهیات» در قم برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) نشست «کیهان‌شناسی الهیات» توسط قطب علمی فلسفه دین با همکاری پردیس فارابی دانشگاه تهران و با حضور اساتید و صاحب‌نظران این حوزه در قم برگزار می‌شود و در این نشست استاد مهدی گلشنی به عنوان سخنران حضور خواهد داشت.


نشست کیهان‌شناسی الهیات، بعدازظهر چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه جاری ساعت  ۱۴:۳۰ تا ۱۶ با حضور اساتید دانشگاه، دانشجویان و دانش‌پژوهان در پردیس فارابی دانشگاه تهران به آدرس قم، بلوار دانشگاه (جاده قدیم تهران) برگزار خواهد شد.


کرسی تعامل روشنفکری با جمهوری اسلامی

همچنین کرسی علمی ـ ترویجی تعامل روشنفکری دینی با جمهوری اسلامی ایران، توسط گروه سیاست پژوهشکده نظام‌های اسلامی با حضور اساتید و صاحب‌نظران این حوزه در قم برگزار می‌شود. کرسی علمی ـ ترویجی تعامل روشنفکری دینی با جمهوری اسلامی ایران، توسط گروه سیاست پژوهشکده نظام‌های اسلامی با حضور اساتید و صاحب‌نظران این حوزه در قم برگزار شد.


در این کرسی جناب آقای دکتر مسعود پورفرد به عنوان ارائه دهنده و عبدالوهاب فراتی و حجت‌الاسلام والمسلمین سیدکاظم سیدباقری نیز به عنوان ناقد حضور خواهند داشت.

دبیر علمی این کرسی علمی به عهده حجت الاسلام دکتر سیدسجاد ایزدهی است.


کرسی علمی ـ ترویجی تعامل روشنفکری دینی با جمهوری اسلامی ایران، صبح روز یکشنبه مورخ ۱۵ بهمن‌ماه جاری ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۲:۰۰ با حضور اساتید حوزه و دانشگاه، دانشجویان و دانش‌پژوهان در سالن فرهنگ پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به نشانی: قم، بلوار ۱۵ خرداد، کوی شهید میثمی برگزار شد.


یادآور می‌شود، حضور علاقه‌مندان در این نشست بلامانع است. 

بازدیدها: 155 نظرات: 0