» » جشنواره علمی فرهنگی پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشجویی برگزار می‌شود
قرائت
تفسیر وتدبر
سخنرانی و نشست
همایش و کنگره
مسابقه و جشنواره
پایان نامه و کتاب
انتخاب استان
تهران
قرائت
تفسیر
سخنرانی
همایش
مسابقه
پایان نامه

1397/11/24
نام دانشگاه :
دانشگاه‌ تهران

موضوع :
جشنواره علمی فرهنگی پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشجویی

زمان :
زمستان 1397

توضیحات :
با همکاری معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران و معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، جشنواره علمی- فرهنگی پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشجویی برگزار می‌شود.


با همکاری معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران و معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، جشنواره علمی- فرهنگی پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشجویی برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا؛ این جشنواره به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با موضوع «چهل سال با انقلاب اسلامی در پایان‌نامه‌های دانشجویی» به منظور تقدیر از پایان‌نامه‌های برتر در حوزه انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

ریشه‌های انقلاب اسلامی، تحولات انقلاب اسلامی در حوزه‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، امنیتی نظامی و…، دستاورد‌های انقلاب اسلامی، بحران‌ه،ا چالش‌ها و فرصت‌های فراروی انقلاب اسلامی و بازتاب انقلاب اسلامی در سطوح منطقه‌ای و جهانی از محور‌های اصلی این جشنواره است.

پایان‌نامه‌های ارسالی می‌بایست در فاصله سال‌های ۵۷ تا پایان دی‌ماه ۹۷ تدوین شده باشد و آخرین مهلت ارسال آثار ۳۰ بهمن‌ماه است. علاقه‌مندان می‌توانند فرم و چکیده پایان‌نامه خود را در یکی از کانال‌های @islamic_revolution۴۰ در پیام‌رسان‌های سروش، ایتا و تلگرام بارگذاری کنند و اصل اثر را به صندوق پستی جشنواره به شماره ۱۸۶_۱۳۱۴۵ یا به نشانی الکترونیکی jutculture@gmail.com ارسال کنند.

آثار دریافت‌شده بازگردانده نخواهند شد و شرکت در این فراخوان برای کلیه فارغ‌التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور آزاد است.

گفتنی است، علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۶۶۴۹۰۳۳۰ تماس بگیرند.

بازدیدها: 70 نظرات: 0