» » برگزاری جشنواره قرآنی دانشگاه علمی – کاربردی در نیمه اول مهرماه
قرائت
تفسیر وتدبر
سخنرانی و نشست
همایش و کنگره
مسابقه و جشنواره
پایان نامه و کتاب
انتخاب استان

1397/06/25
نام دانشگاه :
دانشگاه جامع علمی کاربردی

موضوع :
جشنواره قرآنی دانشگاه علمی کاربردی

زمان :
مهرماه 1397

توضیحات :
مرحله کشوری چهاردهمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی – کاربردی نیمه اول مهرماه و به میزبانی استان اصفهان برگزار خواهد شد.


گروه مسابقات ــ مرحله کشوری چهاردهمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی – کاربردی نیمه اول مهرماه و به میزبانی استان اصفهان برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایکنا، چهاردهمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی – کاربردی شامل جشنواره قرآنی دانشجویان، اساتید و کارکنان این دانشگاه نیمه اول مهرماه به میزبانی استان اصفهان برگزار می‌شود.
بر همین اساس این دوره از مسابقات با حضور ۱۴۱ شرکت کننده در بخش شفاهی و مجموعاً ۲۰۰ نفر در تمامی بخش‌ها برگزار خواهد شد.
محمدحسین رضایی، مسئول روابط عمومی دبیرخانه چهاردهمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علمی – کاربردی در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا، گفت: در این دوره از جشنواره مجموعاً ۱۳ هزار شرکت کننده طی مراحل مختلف حضور داشتند که پس از برگزاری مراحل مختلف دانشگاهی و استانی، حدود ۲۰۰ نفر به مرحله کشوری راه یافته‌اند.
وی با اشاره به اینکه این جشنواره در شش بخش برگزار می‌شود، افزود: نتایج بخش‌های کتبی، هنری، ادبی، پژوهشی و فناوری اطلاعات که برخی از آنها به صورت ارسال اثر و داوری آثار بوده، مشخص شده است و تنها برگزاری رقابت‌ها در بخش شفاهی باقی مانده است.
رضایی در مورد رشته‌های بخش شفاهی نیز بیان کرد: قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ پنج جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۲۰ جزء و حفظ کل قرآن کریم از جمله رشته‌های بخش شفاهی است. همچنین این مسابقات در بخش‌های کارکنان و اساتید و دانشجویان طی یک بازه زمانی و به صورت مجزا برگزار خواهد شد.
وی همچنین اظهار کرد: مرحله ثبت نام این مسابقات از بهمن‌ تا خردادماه ادامه داشت و تیرماه نیز مراحل مقدماتی در رشته‌های مختلف برگزار شد. بخش کتبی این دوره از مسابقات نیز طی دو مرحله مقدماتی و نهایی و در روزهای اول تیرماه و دوم شهریورماه برگزار شده است.

بازدیدها: 140 نظرات: 0