» » ۱۶ مهر؛ زمان برگزاری مرحله کتبی جشنواره قرآن و عترت دانشگاه آزاد
قرائت
تفسیر وتدبر
سخنرانی و نشست
همایش و کنگره
مسابقه و جشنواره
پایان نامه و کتاب
انتخاب استان

1397/06/25
نام دانشگاه :
دانشگاه آزاد اسلامی

موضوع :
زمان برگزاری مرحله کتبی جشنواره قرآن و عترت دانشگاه آزاد

زمان :
16 مهر 1397

توضیحات :
رئیس اداره کانون‌های قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری مرحله کتبی جشنواره قرآن و عترت این دانشگاه طی روز ۱۶ مهرماه خبر داد.


گروه فعالیت‌های قرآنی ــ  رئیس اداره کانون‌های قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری مرحله کتبی جشنواره قرآن و عترت این دانشگاه طی روز ۱۶ مهرماه خبر داد.

علی عزتی، رئیس اداره کانون‌های قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایکنا؛ از برگزاری مرحله کتبی جشنواره قرآن و عترت دانشگاه آزاد خبر داد و گفت: این مرحله از مسابقات که مرحله نهایی نیز خواهد بود، طی روز دوشنبه، ۱۶ مهرماه برگزار می‌شود.
عزتی با بیان اینکه این مرحله از مسابقات کتبی به طور همزمان در سراسر کشور و تمامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود، افزود: همچنین، زمان برگزاری مرحله نهایی بخش شفاهی جشنواره نیز طی هفته آتی مشخص خواهد شد.
رئیس اداره کانون‌های قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: اختتامیه بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی در بخش کتبی و شفاهی نیز در ارومیه برگزار می‌شود که زمان برپایی این مراسم نیز به‌زودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.
وی در پایان تصریح کرد: مراسم اختتامیه بخش هنری بیست‌وسومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی نیز به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان برگزار می‌شود.

بازدیدها: 131 نظرات: 0